26 лют. 2019
Семінар-практикум

25 лютого в Ірпінській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13, під керівництвом Матушевської Олени Василівни, відбувся семінар-практикум для слухачів курсів Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів з теми: «Нова українська школа: управлінська діяльність керівника закладу загальної середньої освіти в умовах автономії».
Учасників семінару привітав Гостомельський селищний голова Юрій Ілліч Прилипко.
Директор школи Володимир Миколайович Захлюпаний поділився досвідом роботи закладу в умовах його автономії, а також акцентував увагу слухачів щодо забезпечення прозорості діяльності закладу освіти як запоруки успішного розвитку школи. Учасники семінару ознайомилися з роботою нової системи інтерактивного тестування: загальною характеристикою та використанням її в навчальному процесі та управлінській діяльності, на практиці змогли перевірити її ефективність.
Про Нову українську школу від експерименту до реалізації освітніх новацій в навчальному закладі розповіла заступник директора школи з НВР Ярильченко Наталія Вікторівна. Після виступів усі учасники семінару змогли ознайомитись з освітнім середовищем закладу, почути відповіді на питання,що їх зацікавили.