25 лют. 2019

25 лютого 2019 року Dinternal Education, ексклюзивний представник видавництва "Пірсон" (Pearson) в Україні, запросив учителів англійської мови Ірпеня взяти участь у освітньому заході "Ефективне поєднання навчання загальної англійської в старших класах та підготовки до ЗНО з англійської мови".
Семінар було проведено на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів №18.
Юлія Киянець, методист Міжнародного освітньо - методичного центру Dinternal Education, сертифікований екзаменатор міжнародних мовних іспитів PTE, досвідчений викладач англійської мови, надала надзвичайно корисну інформацію та матеріали для успішної підготовки до тестування у 2019 році.
Підготуватися одночасно до ДПА та міжнародного іспиту можливо з підручниками Focus 2-4, відпрацювати завдання та структури міжнародного іспиту і, як результат, підготуватися до ДПА та ЗНО.
Учителі, виступаючи в ролі учнів, активно виконували завдання з читання та аудіювання за запропонованою методикою.
Микола Бруско, спеціаліст з автентичної навчальної літератури, ознайомив слухачів з напрямками діяльності видавництва, ресурсним забезпеченням для початкової та середньої ланки.
Підручники, схвалені МОН (5-8 класи), Wider World та Next Move, - розроблені у співпраці з медіакорпорацією ВВС, структуровані та зручні у використанні.
Підручники, схвалені МОН (7-11класи), Focus та Exam Tutor, - створені колективом авторів - фахівців з України та Великої Британії для якісної підготовки до ЗНО.
Дякуємо всім учасникам!