Заклади освіти Ірпеня отримали книги видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га»

15 лют. 2019

Голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк подарував школам Ірпеня книги видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га» з новими історіями Шерлока Холмса.

«З дитинства я закоханий… у книги. Тим більше, що День закоханих в один день з Міжнародним днем книгодарування. Моя улюблена книга дитинства – «Пригоди Шерлока Холмса», яку написав талановитий Артур Конан Дойль. Минулого року Видавництво Івана Малковича «А-ба-ба-га-ла-ма-га» / Ababahalamaha Publishers випустило у світ повне видання пригод найвідомішого у світі детектива в українському перекладі Володимира Панченка. У попередні українські видання Шерлока не увійшло шість історій. Зате тепер вони є у повному збірнику видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га», – розповів на своїй публічній сторінці у Фейсбук Володимир Карплюк.

Обидва томи разом з десятками інших книг у Міжнародний день книгодарування голова Інвестиційної ради Ірпеня подарував у школи міста.

«Вдячний Івану Малковичу та видавництву «А-ба-ба-га-ла-ма-га» за те, що в Україні є змістовні та якісні книги, які приємно читати і дарувати. Зі святом, друзі! Кохайте, будьте коханими… і читайте книжки!”, – побажав Володимир Карплюк.