В Ірпені підписано хартію міжнародного саміту «СТРАТЕГІЧНЕ ПАРТНЕРСТВО: #ОСВІТА#НАУКА#ВЛАДА»!

15 лют. 2019

Марина Порошенко, Олександр Терещук, Віра Рогова та Василь Кремень підписали хартію Міжнародного саміту «СТРАТЕГІЧНЕ ПАРТНЕРСТВО: #ОСВІТА#НАУКА#ВЛАДА»! 15 лютого 2019 року не випадково саме в м.Ірпінь (Конференц-Хол) відбулося пленарне засідання Міжнародного саміту, адже саме в нашому місті приділяється значна увага розбудові системи освіти.
Учасниками засідання стали 350 представників міжнародних організацій та фундацій, дипломатичних установ, Міністерства освіти і науки України, Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України, керівників Національної академії педагогічних наук України,структурних підрозділів Київської обласної державної адміністрації районних державних адміністрацій.
Право відкриття саміту було надане учням Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) імені З. Алієвої та депутатам обласної ради дітей Київщини! Привітання звучали на 13 мовах світу!
Спікерами партнерського діалогу саміту на локації «Стратегічний вектор взаємодії органів влади, громад та соціальних інституцій – захист прав дітей» були Марина Порошенко, Олександр Терещук, голова Київської обласної державної адміністрації, який оголосив 2019 рік – Роком дитини на Київщині, Василь Кремень, президент Академії педагогічних наук України, член президії НАН України, член Ради з питань науки та науково-технічної політики при Президентові України, президент товариства «Знання» України, заступник голови Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки, доктор філософських наук, професор.
Інтерактивну локацію «Стратегія та пріоритети розвитку системи освіти Київщини на засадах активного партнерства освіти, науки і влади» очолила Віра Рогова, директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.
Інтерактивну локацію «Міжнародні освітні проекти та програми як умова успішної інтеграції в Європейський освітній простір: бенчмаркінг світового досвіду» відвідали Лев Парцхаладзе, заступник Міністра регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України, Анастасія Попсуй, в. о. Ірпінського міського голови, Олена Чернявська заступник Ірпінського міського голови, представники Посольств, міжнародних фондів та організацій.
Освітні заклади м.Ірпеня на саміті представили: Білорус О.А. начальник управління освіти і науки Ірпінської міської ради, Антоненко В.С. директор Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) імені Заріфи Алієвої, Захлюпаний В.М. директор Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13, Харитоненко Л.А. директор навчально - виховного об'єднання "ІЛІТ-МАН", Тимошенко-Ушакова Д.Б. директор Інклюзивно-ресурсного центру.