«Афганська війна очима дітей»

14 лют. 2019
Нагородження переможців!

15 лютого виповнюється 30 років відтоді, як останній підрозділ обмеженого контингенту радянських військ був виведений з Афганістану. Афганістан - це мужність воїнів, вірність дружбі, взаємовиручка, взаємодопомога. Міський конкурс малюнків і авторської поезії проходив під назвою «Афганська війна очима дітей», 14 лютого 2019 р. відбулося нагородження переможців.
Гостями заходу були учасники бойових дій в Афганістані Сіденко Микола Антонович, Поляков Сергій Анатолійович, учасник АТО , волонтер Забавський Сергій Володимирович та офіцер запасу Яворська Людмила Поліславна.
Учні з цікавістю слухали гостей заходу, дарували свою власну поезію, співали пісні та передали воїнам на Схід малюнки, листи, сувеніри виготовлені власноруч.