СТРАТЕГІЧНЕ ПАРТНЕРСТВО:#ОСВІТА#НАУКА#ВЛАДА

14 лют. 2019
Міжнародний саміт

Перший день (14 лютого) саміт працював у форматі інтеграційних діалогових платформ за восьми локаціями на базі закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти.

Ірпінський ліцей інноваційних технологій зібрав у своїх стінах представників місцевих органів управління освітою та регіональних методичних служб, які координують роботу з обдарованими дітьми,  діяльність районних, міських територіальних відділень Малої академії наук України, керівників закладів освіти, у структурі яких передбачено функціонування Малої академії наук як закладу позашкільної освіти, науковців, педагогічних працівників Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді».

У процесі роботи платформи учасники сформували пропозиції до хартії саміту, яка буде прийматися 15 лютого на пленарному засіданні. Обговорили стратегію розвитку та модернізації Малої академії наук Київщини, проблеми та перспективи  основних  тенденцій науково-дослідницької роботи учнівської та студентської молоді.

Управління освіти та науки Ірпінської міської ради  представляла заступник начальника  Баран Вікторія. Модератором зібрання виступила Світлана Минзар, директор Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді».  Тетяна Димань, проректор з освітньої, виховної та міжнародної діяльності Білоцерківського національного аграрного університету, доктор сільськогосподарських наук, професор окреслила шляхи інтеграції наукової роботи закладів вищої освіти та загальної середньої. Жваво обговорювали шляхи реалізації академічної доброчесності в науковому середовищі МАН і вищої освіти.

Креативна та емоційна Леся Харитоненко, директор Ірпінського навчально-виховного об'єднання «Ліцей інноваційних технологій – Мала академія наук» презентувала особливості роботи закладу як базового в системі МАН  України. Досвід роботи, досягнення та перспективи розвитку закладу освіти представила заступник директор Білоцерківського навчально-виховного об'єднання «ЛІЦЕЙ – Мала академія наук».

Учасникам запам’ятається доброзичлива та позитивна атмосфера зустрічі, натхнення та нові ідеї допоможуть реалізувати нові творчі та наукові задуми.