«Охорона праці очима дітей»

12 лют. 2019
Конкурс!

З метою привернення уваги суспільства, в тому числі свідомо активної молоді, до існуючих проблем у сфері охорони праці, формування позиції молоді щодо значення і місця здорових та безпечних умов праці у різних аспектах духовного, соціально-економічного, політичного та культурного життя суспільства управлінням освіти і науки 12 лютого 2019 р. проведено міський етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
На розгляд журі було представлено понад 30 малюнків, які виконані у довільній графічній, живописній формах - олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю.
Роботи учасників конкурсу вражали своєю майстерністю виконання, актуальністю та оригінальністю. Малюнки переможців будуть направлені до Головного управління держпраці у Київській області для участі в обласному етапі конкурсу.
Вітаємо! Бажаємо перемоги!