30 січ. 2019
Обласний захід!

29. 01.2019р.  спеціалісти з дошкільного виховання управління освіти прийняли участь у обласному заході  «Управлінське коло: реалізація освітньої програми для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» - теорія і практика» , який відбувся на базі Інституту психології ім. Г.С. Костюка НАПН України. В контексті « Новій українській школі – новий заклад освіти  завідувачем лабораторії психології дошкільника Інституту психології ім. Г.С. Костюка НАПН України, доктором педагогічних наук, професором  Тамарою  Піроженко були надані методичні рекомендації щодо роботи за програмою «Впевнений старт»  з дітьми старшого дошкільного віку.

Було повідомлено, що до 1 вересня 2019 року науковцями буде підготовлена  освітня програма «Впевнений старт» для дітей середнього дошкільного віку. Формат даної програми передбачає широкі можливості для активізації співпраці родини з фахівцями  закладів дошкільного виховання, психолого-педагогічної просвіти батьків вихованців тощо.