В Ірпені створять заклад загальної середньої освіти «Ірпінський академічний ліцей Національного університету біоресурсів і природокористування України»

28 січ. 2019

24 січня у ході сесії Ірпінської міської ради було прийнято рішення про створення закладу загальної середньої освіти «Ірпінський академічний ліцей Національного університету біоресурсів і природокористування України» Ірпінської міської ради Київської області.

За словами голови Інвестиційної ради Ірпеня Володимира Карплюка, лецей функціонуватиме в одному з корпусів Ірпінського економічного коледжу, приміщення якого практично не використовуються. Перемовини щодо оренди розпочались ще рік тому.

Ліцей буде комунальним, а навчання в ньому – безкоштовним. Він зможе прийняти близько 600 учнів і завдяки цьому будуть суттєво розвантажені інші школи Ірпеня.

Відкриття ліцею планується 1 вересня 2019 року.