Зимова методична сесія в Ірпені продовжується!

21 січ. 2019

На базі Ірпінської  ЗОШ №18 відбулося засідання круглого столу учителів англійської мови, які працюють в НУШ. Вчителі отримали методичну підтримку від методиста MM PUBLICATIONS Анни Гузь, яка розповіла про навчання учнів перших класів за підручниками SMART JUNIOR1 for UKRAINE або QUICK MINDS1 for UKRAINE. Методист надала покрокові ідеї щодо роботи з підручниками, а також поради ефективної роботи з молодшими школярами.

Луженецька Катерина, менеджер видавництва “Лінгвіст”, презентувала літературу для вивчення англійської мови. Учителі ознайомилися з найсучаснішими матеріалами видавництва для навчання учнів НУШ.

Крилач Юлія, вчитель СЗОШ№ 12 презентувала творчий доробок “Моє бачення і мої практичні здобутки в процесі апробації Нового державного стандарту початковоі школи”. Вчитель розповіла про реальні виклики, мову вчителя на уроці, створення поурочного плану, партнерство з батьками, ознайомила присутніх з власною моделлю роботи вчителя і учня на уроці.