«МИ - ЛІДЕРИ, ЗА НАМИ – МАЙБУТНЄ!»

12 січ. 2019
ОБЛАСНИЙ ЗИМОВИЙ ЗБІР ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ДІТЕЙ ТА УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У МІСТІ ІРПІНЬ

11 січня 2019 року у нашому місті відбувся обласний зимовий збір лідерів органів самоврядування дітей та учнівської молоді Київської області «Ми – лідери, за нами – майбутнє!». Організаторами зазначеного заходу стали департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», Ірпінська міська рада та управління освіти і науки Ірпінської міської ради.

Учасниками збору були представники 25 районів, 11 міст та 9 об’єднаних територіальних громад Київщини, а саме 60 лідерів органів самоврядування та 46 педагогів-координаторів, 14 представників лідерів учнівського самоврядування освітніх закладів міста Ірпеня та Приірпіння.

На заході були присутні почесні гості: Анастасія Попсуй, виконуюча обов’язки Ірпінського міського голови, секретар міської ради; Олег Білорус, начальник управління освіти і науки Ірпінської міської ради; Людмила Шевченко, заступник директора КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

У рамках заходу відбулося пленарне засідання, де було розглянуто ряд питань:

• Ірпінська міська рада лідерів, як фактор розвитку дитячих соціальних ініціатив;

• Про кращі дитячі лідерські ініціативи, проекти, справи, реалізовані у 2018 році на Київщині;

• Проектування процесів розвитку дитячого лідерського руху на Київщині у 2019 році у співпраці з Національною дитячою радою та Всеукраїнською радою старшокласників.

На завершення засідання було відзначено та нагороджено найактивніших лідерів учнівського самоврядування Київщини серед яких: Наталія Чайка, голова учнівського самоврядування міста Ірпеня, учениця Ірпінської загальноосвітньої школи №17 та Ганна Воронкова, методист ЦТДЮІ, як координатор учнівського самоврядування м. Ірпінь.

Також лідерам Київщини провели екскурсію-перфоманс  центральною площею міста «На головній ялинці Ірпеня», вони відвідали навчально-виховне об’єднання «Ірпінський ліцей інноваційних технологій – Мала академія наук», відбулася презентація діяльності закладу за участі органів учнівського самоврядування.

Варто зауважити, що обличчя гостей випромінювали щиру доброзичливість й душевну піднесеність.

Попереду ще багато планів, нових здобутків і море кропіткої систематичної праці. Тож бажаємо міцного здоров’я, добробуту, щастя в родинах та терпіння.