Панорама методичних ідей!

11 січ. 2019
Січнева методична сесія!

Сьогодні, 11 січня 2019 року, в Ірпінській школі І - ІІІ ст. № 18 відбулась методична сесія "Панорама методичних ідей "Компетентності для життя в 21 столітті. Художньо - естетичний цикл ". У рамках програми відбулися жваві обговорення з даної теми. Ярова Л.І., учитель музичного мистецтва НВК "Школа І - ІІ - КГЛ" презентувала доповідь з теми : "Ефективний вчитель: який він?", поділилася досвідом роботи з теми: "Розвиток творчої компетентності учнів засобами музичного мистецтва". Гранатова О.В., учитель образотворчого мистецтва Ірпінської ЗОШ № 18, провела майстер-клас "В житті завжди є місце творчості" з виготовлення креативних пакунків засобами декоративно-прикладного мистецтва. Результатом цього захоплюючого дійства стали оригінальні рукотворні пакуночки, радісний настрій та задоволення. Олійник Т.А. поділилася досвідом роботи з теми: "Впровадження проектної діяльності, як складової формування творчої компетентності учнів" та презентувала відео та фотоматеріали роботи учнів по цьому напрямку.

У фойє школи учасники сесії ознайомились з виставкою сніжинок "Зимова фантазія", яка була створена в рамках проекту "Арт-факторія", керівник Гранатова О.В.

Зустріч відбулася в теплій, дружній обстановці.