«Освітній фестиваль – 2019» продовжується!

10 січ. 2019

10 січня на базі Ірпінської ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 відбулася методична сесія педагогічних працівників міста «Освітній фестиваль – 2019» для учителів 2 і 3 класів. Оскільки, освіта в Україні зараз стоїть на шляху змін, тематика сесії актуальна, а саме: «Компетентний учитель в сучасному освітньому процесі на шляху створення Нової української школи».

Захід проходив у формі мандрівки до Нової української школи(спікер Шпильковська О.О.). Під час роботи панував піднесений і позитивний настрій. Учителі спробували на практиці те, про що тільки чули, відвідали фрагмент уроку «Я досліджую світ», але не в ролі спостерігачів, а в ролі учнів(учитель Копаниця С.В.). Педагоги змінювали локації, побували в різних класах, ознайомилися з освітнім простором та засобами навчання в НУШ. Також, обговорили проблему адаптації першокласників у школі і взяли участь у батьківському практикумі – грі «Кошик почуттів»(учитель Дідус О.М.). Ще, ознайомилися з методикою використання цеглинок LEGO на уроках (учитель Терещенко Н.П.).

Висловлюємо щиру вдячність адміністрації школи №13, спікеру Шпильковській О.О., учителям: Копаниці С.В., Терещенко Н.П. та Дідус О.М. за допомогу в організації заходу.