«Удосконалення системи виховної роботи в умовах реформування освітньої галузі та розбудови НУШ»

9 січ. 2019
«Освітній фестиваль - 2019»

9 січня 2019 року  в рамках січневої методичної сесії педагогічних працівників міста  «Освітній фестиваль - 2019» відбувся круглий стіл на тему:  « Удосконалення системи виховної роботи в умовах реформування освітньої галузі та розбудови НУШ».  У роботі круглого столу взяли участь заступники  директорів з ВР, методист  ЗПО, педагоги-організатори. Досвідом роботи з даного напрямку  поділились: заступники директорів ЗОШ №13 Павленко К.М., ЗОШ №18 Червоний О.В., СЗШ №1 Степанова І.П. Під час роботи учасники обговорили ряд питань: формування особистісної компетентності учнів через військово-патріотичне виховання на уроках та в позаурочний час; формування соціально значущих компетентностей учнів через проектну діяльність; та інші.

Учасниками круглого столу було підведено підсумки та прийнято відповідні рекомендації.