9 січ. 2019
«Освітній фестиваль - 2019»

9 січня 2019 року у рамках січневої методичної сесії педагогічних працівників міста  «Компетентний учитель в сучасному освітньому процесі на шляху створення Нової української школи» відбулось засідання  круглого столу під загальною назвою «Психолого-педагогічний супровід НУШ, інклюзивна складова», на яке були запрошені заступники директорів з НВР, практичні психологи ЗЗСО та ЗДО, соціальні педагоги, асистенти учителів, які працюють з особливими дітьми.

З нормативною базою щодо роботи з такими дітьми та з особливостями роботи групи супроводу дітей с особливими освітніми потребами присутніх ознайомила директор інклюзивно-ресурсного центру Тимошенко-Ушакова Д.Б. Практичний психолог дошкільного закладу № 1 Паш О.В. поділилась досвідом організації роботи з особливими дітками до моменту їх приходу в школу.

Заступники директорів з НВР продовжили свою роботу у вигляді дискусійного клубу, обговоривши ряд управлінських питань та питань щодо реалізації Концепції НУШ.

Питання психолого-педагогічного супроводу продовжувалися обговорюватись учасниками заходу під керівництвом Оробчук О.В., практичного психолога  Коцюбинського гуманітарного ліцею. В обговоренні взяли участь методист НМЦ Набок О.В. та практичний психолог ЗОШ № 3 Бобир А.Г. Були розроблені рекомендації для психологів, соціальних педагогів, учителів щодо безболісної адаптації дітей з особливими освітніми потребами.