Обрали директора Інклюзивно-ресурсного центру!

3 січ. 2019

Сьогодні, 3 січня 2019 року Ірпінською міською радою та управлінням освіти і науки було проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора Інклюзивно-ресурсного центру. Конкурсна комісія до складу якої ввійшли: голова комісії – О.І.Чернявська, заступник міського голови; О.А.Білорус, начальник управління освіти і науки Ірпінської міської ради; В.П.Баран, заступник начальника управління освіти і науки; А.І.Терещенко, начальник служби у справах сім'ї та молоді Ірпінської міської ради; С.М.Недогибченко, головний лікар Ірпінської міської дитячої лікарні; І.Г.Белова, директор Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням економіки та права №2; О.Л.Лошицька, директор НМЦ управління освіти і науки; О.В.Набок, психолог НМЦ управління освіти і науки; О.В.Оробчук практичний психолог Ірпінського НВК «Школа І-ІІ ступенів – Коцюбинський гуманітарний ліцей»; О.В.Тур психолог дошкільного навчального закладу №1 «Лісова пісня», розглядала двох претендентів: Діну Борисівну Тимошенко-Ушакову та Людмилу Миколаївну Зуєву. Конкурс складався з двох етапів: письмового кваліфікаційного іспиту, де претенденти продемонстрували знання законодавства, особливості роботи інклюзивно-ресурсних центрів, організацію роботи з особливими дітьми, та співбесіди у вигляді презентації перспектив розвитку інклюзивної освіти міста. Цікаві ідеї, пропозиції щодо розвитку освіти дітей з особливими потребами прозвучали під час конкурсу, сподіваємось, що вони знайдуть втілення у майбутньому.
За підсумками конкурсу перше рейтингове місце отримала Діна Борисівна Тимошенко-Ушакова, отже саме її визнали переможцем. Бажаємо успішної реалізації ідей, ефективної співпраці з усіма хто хоче робити життя та освіту особливих дітей кращими.