Олімпіада з інформаційних технологій!

15 груд. 2018
Результати!

Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій!

Міський етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій відбувся 15 грудня 2018 року на базі СЗОШ №2. В ній взяли участь 46 учнів з 12 закладів загальної середньої освіти міста Ірпеня та селищ Ворзеля, Гостомеля та Коцюбинського.

Олімпіада проводилась у один практичний тур. Учасникам було запропоноване комплексне, інтегроване завдання на використання офісних інформаційних технологій, що вивчається в курсі «Інформатика». Кожна з задач повинна розв’язуватись виключно засобами відповідного умові задачі програмного засобу з пакету офісних додатків MS Office: Word, Excel, Power Point та Access. Під час роботи над завданням учасники самостійно обирали послідовність виконання окремих його складових. Результатом роботи учасника є загальна сума балів за кожну виконану задачу.

Маємо такі результати:

8 клас

І місце – Роздєлова Юлія,  учениця Ірпінської  ЗОШ І-ІІІ ст..№13  (учитель : Агабаєва А.Д.)

ІІ місце – Кошик Олександр, учень Ірпінської  ЗОШ І-ІІІ ст..№ 17    (учитель: Устименко О.Б.)

ІІІ місце – Шматко Роман, учень Ірпінської   СЗОШ І-ІІІ ст..№12   (учитель: Нагорна С.В.) та  Білоус Антон, учень Ірпінської   ЗОШ І-ІІІ ст..№3   (учитель: Васильчук Н.М.)

9 клас

І місце – Гуз Владислав, учень Ірпінської  СЗОШ І-ІІІ ст..№12    (учитель: Мельник Ю.В.)

ІІ місце – Волков Владислав, учень Ірпінської  ЗОШ І-ІІІ ст..№13    (учитель: Агабаєва А.Д.)

ІІІ місце – Середа Андрій, учень Ірпінської  СЗОШ І-ІІІ ст..№2     (учитель: Лисенко О.В.)

10 клас

І місце – Войналович Вікторія, учениця Ірпінської  ЗОШ І-ІІІ ст..№13    (учитель: Агабаєва А.Д.)

ІІ місце – Матвієнко Ілля, учень Ірпінської  СЗОШ І-ІІІ ст..№ 12   (учитель: Нагорна С.В.) та Петровський Петро, учень Ірпінської  ЗОШ І-ІІІ ст..№ 17    (учитель: Устименко О.Б.)

ІІІ місце – Петренко Вікторія, учениця Ірпінського НВО «Освіта»   (учитель: Сорока О.Р.)

11 клас

І місце – Фрольцев Владислав, учень Ірпінської  ЗОШ І-ІІІ ст..№17    (учитель: Устименко О.Б.)

ІІ місце – Ярец Інна, учениця Ірпінської  ЗОШ І-ІІІ ст..№ 13   (учитель: Агабаєва А.Д.)

ІІІ місце – Мамчур Ніколозі, учень Ірпінської  ЗОШ І-ІІІ ст..№3    (учитель: Бондарчук Т.П.)

Дякуємо адміністрації Ірпінської СЗОШ №2 за допомогу в організації та проведенні олімпіади та бажаємо переможцям достойно представити наше місто на обласному етапі!