«ІДЕАЛЬНА ШКОЛА ОЧИМА ДІТЕЙ»

3 груд. 2018

З 22.11 по 27.11.2018 р. в Україні проводилась Всеукраїнська акція «Ідеальна школа очима дітей». Акція проводилася в 2-х номінаціях – «Малюнок» та «Фотографія».
І сьогодні, 3 грудня 2018 року, відбулося відкриття виставки та нагородження учасників.Участь у акції взяло понад 500 учасників з усіх областей України – діти, вихованці, учні закладів дошкільної, загальної середньої і позашкільної освіти. Наймолодшому учаснику – 4 роки, а найстаршому – 17 років.
Вихованці Центру творчості дітей та юнацтва м. Ірпеня теж прийняли участь у даному заході та отримали сертифікати та цінні подарунки.
Вітаємо Семенишину Євгенію та Ісакову Анну, вихованок гуртків з образотворчого мистецтва та їх керівників Чіх Діану Леонідівну та Фурлет Оксану Миколаївну з перемогою.Дякуємо організаторам за проведений захід.