Засідання колегії управління освіти і науки Ірпінської міської ради.

19 квіт. 2018

19 квітня на базі Ірпінського центру позашкільної освіти відбулося розширене засідання колегії управління освіти і науки Ірпінської міської ради. На розгляд колегії були винесені питання:

1. Про підсумки атестації педагогічних кадрів міста (спеціаліст управління Можарівська О.Ф.)

2. Про виконання діагностико-констатувального етапу   експерименту  регіонального рівня з теми «Розроблення та апробація навчально-методичного забезпечення початкової  освіти в умовах реалізації проекту Державного стандарту початкової загальної освіти»  на базі Ірпінських  ЗОШ І-ІІІ ст. №№13,18. (директори навчальних закладів Захлюпаний В.М., Лошицький І.І.)

3. Про організацію роботи з обдарованими дітьми та перспективи її удосконалення. Підсумки міського (обласного) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсу захисту робіт учнів- членів МАН (методист НМЦ Мошковська І.І.).

4. Про підготовку та проведення державної підсумкової атестації та участь у зовнішньому незалежному оцінюванні (головний спеціаліст управління Ковтун О.А.).

Також обговорювалися питання прийому учнів до перших класів у 2018-2019 навчальному році, організацію діяльності літніх (мовних)  таборів, профорієнтаційну роботу, підтримку діяльності Школи юнкорів.