Розширене засідання колегії департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації

16 лют. 2018

15 лютого 2018 року у м. Бровари в приміщенні Палацу творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради відбулося розширене засідання колегії департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за участю заступника голови КОДА Кучера В.А., профільних заступників голів райдержадміністрацій та міських голів області, керівників вищих навчальних закладів.

Від нашого міста на засіданні були присутні: радник міського голови з питань освіти Устич Ю.П., в.о.начальника управління освіти і науки Білорус О.А., директор Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 Захлюпаний В.М., директор Ірпінського державного коледжу економікита права ПілевичО.А.

На порядок денний засідання було винесено питання «Про підсумки діяльності системи освіти Київської області у 2017 році та стратегічні напрями роботи у 2018 році».

На колегії Ірпінь було відзначено з кращої сторони, так як міською владою вкладаються великі кошти у розвиток системи освіти регіону.

Співдоповідачем виступив Захлюпаний В.М., який поділився з присутніми досвідом функціонування навчального закладу в умовах автономії. Було відзначено переваги та проблеми переходу навчальних закладів до автономного управління.

Директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Рогова В.Б. у своїй доповіді окреслила пріоритетні шляхи і напрями розвитку освіти області на 2018 рік, серед яких адаптація норм нового Закону України «Про освіту», підготовка вчителів початкової школи до роботи в нових умовах в контексті Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа», розвиток інклюзивної освіти, автономія навчальних закладів.