Триває підготовка до проведення ЗНО-2018 року.

17 січ. 2018
ЗНО

16 січня 2018 року у приміщенні Управління освіти та науки Ірпінської міської ради була проведена нарада-вебінар для осіб, відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів випускників Ірпінських навчальних закладів, які складатимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році. Про особливості реєстрації на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні у 2018 році, про порядок та вимоги до формування комплектів реєстраційних документів випускників навчальних закладів розповіли методист методичного кабінету Київського РЦОЯО Сирота Тетяна Миколаївна та головний спеціаліст управління освіти Ковтун Олена Анатоліївна.
Нагадаємо, що у 2018 році Зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться з 22 травня по 13 червня. У 2018 році як оцінки за ДПА для випускників старшої школи навчальних закладів буде зараховано результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів (наказ Міністерства освіти і науки України від 31 липня 2017 року № 1103 «Деякі питання проведення в 2018 зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»):
1) українська мова і література (українська мова);
2) математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття) – за вибором випускника;
3) навчальний предмет за вибором випускника (математика, історія України, англійська, іспанська, німецька, французька, мови, біологія, географія, фізика, хімія).
Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 06 лютого по 19 березня 2018 року. Вносити зміни учасники зможуть з 06 лютого по 02 квітня 2018 року.
Інформацію про час та місце проходження ЗНО учасники отримають зі своєї інформаційної сторінки до 30 квітня 2018 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання буде оголошено до 15 червня (математика, українська мова і література, іноземні мови, біологія) та до 21 червня 2018 року (історія України, географія, фізика, хімія).
Для визначення результатів ДПА у формі ЗНО зараховуватимуться результати виконання всіх завдань сертифікаційної роботи з фізики, хімії, біології, географії, іноземної мови (профільний рівень) або частини з них (українська мова і література, математика, історія України, іноземна мова (академічний рівень)).
У 2018 році зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури будуть складати учні (слухачі, студенти) професійно-технічних закладів та закладів передвищої освіти, які в 2018 році отримають повну загальну середню освіту. Їм результати тестування з цього предмета зарахують як оцінки державної підсумкової атестації.