Семінар - тренінг

18 жовтня 2018 року, координатор учнівського самоврядування м. Ірпеня, Воронкова Ганна та заступник голови учнівського самоврядування Катричко Ілля, учень Ірпінської СЗОШ 2, разом з лідерами ОРДК відвідали семінар - тренінг "Медіація як ненасильницький метод вирішення конфліктів. Навчись сам вирішувати конфлікти - навчив інших" у Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області. Захід пройшов енергійно та пізнавально, разом з гостями з Херсонської області, медіаторами Новомиколаївської ЗОШ І-ІІІ Скадовської районної ради, які радо поділитися досвідом організації роботи з молодшими школярами. Дякуємо організаторам за пізнавальний захід.