Ірпінський центр позашкільної освіти
ПЕРЕЛІК ГУРТКІВ
ІРПІНСЬКОГО ЦЕНТРУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
НА 2018/2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
станом на 17.09.2018 р.
№ п/п | Назва гуртка, посади | Керівник | К-сть | Місце проведення | |
5. | «Судномоделювання» | Кривенко О.І. | 2 | Ірпінський центр позашкільної освіти | |
6. | «Художня комп’ютерна анімація» | Світельська Т.О. | 2 | Ірпінський центр позашкільної освіти | |
7. | «Початкове технічне моделювання» | Дорошенко С.М. | 2 | Ірпінський центр позашкільної освіти | |
8. | «Звукозапис та аранжування» | Матковський І.Ю. | 2 | Ірпінський центр позашкільної освіти | |
9. | «Перукар» | Мельник А.В. | 1 | Ірпінський центр позашкільної освіти | |
10. | «Фітодизайн» | Корчовна Л.С. | 2 | Ірпінський центр позашкільної освіти | |
11. | «Декоративно-ужиткове мистецтво» | Шатернікова А.В. | 2 | Ірпінський центр позашкільної освіти, Ірпінська СЗШ №1 | |
12. | «Акварелька» | Шатернікова А.В. | 2 | Ірпінський центр позашкільної освіти | |
13. | «Студія образотворчого мистецтва» | Чиренко О.В. | 2 | Ірпінський центр позашкільної освіти | |
14. | «Виготовлення іграшок» | Чиренко О.В. | 2 | Ірпінський центр позашкільної освіти | |
15. | «Народна творчість» | Нестеренко О.Е. | 2 | Ірпінський центр позашкільної освіти | |
16. | «Живопис» | Обозова О.В. | 2 | Ірпінський центр позашкільної освіти | |
17. | «Вокальний спів» | Махнівська Є.М. | 2 | Ірпінський центр позашкільної освіти | |
18. | «Театральний» | Махнівська Є.М. | 2 | Ірпінський центр позашкільної освіти | |
19. | «Класична гітара» | Матковський І.Ю. | 2 | Ірпінський центр позашкільної освіти | |
20. | «Класичний і народно-сценічний танець» | Гукова С.О. | 4 | Ірпінський центр позашкільної освіти | |
21. | «Конструювання та моделювання одягу» | Світельська Т.О. | 2 | Ірпінський центр позашкільної освіти | |
22. | «Юні друзі природи» | Ромашко Л.В. | 2 | Ірпінська ЗШ №3 | |
23. | «Природа рідного краю» | Дорошенко С.М. | 2 | Ірпінська ЗШ №14 | |
24. | «Акваріуміст-початківець» | Панчик О.В. | 2 | Ірпінська ЗШ №18 | |
25. | «Весела карусель» | Павленко І.В. | 2 | Ірпінський центр позашкільної освіти | |
26. | «Країна чарівного мистецтва» | Панченко Н.В. | 1 | Ірпінський центр позашкільної освіти | |
27. | «Юні мовознавці» | Ромашко Л.В. | 2 | Ірпінська ЗШ №3 | |
28. | «Польська мова і культура» | Шамрай Г.В. | 2 | Ірпінська ЗШ №18 | |
29. | «Оздоровча гімнастика» | Адамчук Т.А. | 2 | Ірпінський центр позашкільної освіти | |
30. | «Оздоровча гімнастика» | Войнолович П.І. | 1 | Ірпінський центр позашкільної освіти | |
31. | «Спортивний туризм» | Дубас О.М. | 2 | Ірпінський центр позашкільної освіти |