«Право очима дітей»

28 лист. 2019

Кожен член суспільства має права! Оскільки дитина є повноцінним членом суспільства, вона також маж свої права. Вивченню прав дитини у закладах загальної середньої та позашкільної освіти міста приділяється велика увага. Тому, учні та вихованці з великим задоволенням прийняли участь у міському етапі обласної виставки - конкурсу дитячого малюнка «Право очима дітей», метою якого є формування у дітей та підлітків позитивного образу права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини, розвинення морально-етичних якостей дітей, соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації, творчого розвитку. На розгляд журі подано понад 40 робіт у техніці живопису та графіки. Визначені роботи переможців виставки-конкурсу у кожній номінації та віковій категорії направлені до КЗ «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» для участі в обласному етапі конкурсу. Бажаємо успіхів!