Реєстрація в ДНЗ
Зарахування дітей у дошкільний навчальний заклад
Зарахування дітей у дошкільний навчальний заклад здійснюється його керівником відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 року № 305 (зі змінами).
Підставою для зарахування є направлення, яке видано управлінням освіти і науки Ірпінської міської ради згідно з електронною чергою.
При зарахуванні до дошкільного навчального закладу батьки або особи, які їх замінюють, надають його керівнику наступні документи:
- направлення;
- заяву на зарахування дитини до дошкільного навчального закладу;
- медичну довідку про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, який підтверджує, що дитина може відвідувати дошкільний начальний заклад;
- довідку дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;
- свідоцтво про народження (копію);
- при наявності пільг - документ, який їх підтверджує (копію);
- при зарахуванні до груп компенсуючого типу для дітей з особливими освітніми потребами надається висновок психолого-медико-педагогічної консультації.
Черга діє відповідно до ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОРЯДОК ЗАГАЛЬНОЇ МІСЬКОЇ ЕЛЕКТРОННОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ДІТЕЙ У ДОШКІЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ МІСТА ІРПЕНЯ ТА СЕЛИЩ ГОСТОМЕЛЬ, КОЦЮБИНСЬКЕ, ВОРЗЕЛЬ
Алгоритм дій по реєстрації дитини в електронній черзі
-
Визначитись із дитячим садочком, який бажаєте відвідувати;
-
Зареєструватись на сайті reg.isuo.org попередньо ознайомившись із інструкцією та подати електронну заяву на зарахування дитини;
-
Протягом 10-ти робочих днів з оригіналами документів (свідотство про народження дитини та Ваш паспорт) звернутись до відповідального у ДНЗ (графік прийому нижче) для підтвердження заявки;
-
Слідкувати за статусом заявки у особистому кабінеті на сайті реєстрації reg.isuo.org;
Список реєстраторів заяв до електронної черги
по ДНЗ
Номер та назва ДНЗ | ПІП реєстратора | Графік прийому |
ДНЗ №1 «Лісова пісня» | Бондар Олександра Володимирівна | Пн. 10.00- 11.00 Чт. 14.00- 15.00 |
ДНЗ №2 «Веснянка» | Тичина Оксана Володимирівна | Вт.13.00 – 15.00 Пт. 13.00 – 15.00 |
ДНЗ №3 «Сонечко" | Перуцька Антоніна Іванівна | Пн. 9.00 - 12.00 Ср.13.00 - 17.00 |
ДНЗ №4 «Казка» | Дубовик Олена Володимирівна | Вт. 9.00 – 12.00 Чт 13.00 – 17.00 |
ДНЗ №5 «Віночок» | Радько Олена Леонідівна | Вт.8.00 – 14.00 Чт. 8.00 - 14.00 |
ДНЗ №6 «Радість» | Килимнюк Аліна Іванівна | Ср. 9.00- 16.00 |
ДНЗ №7 «Бджілка» | Гусаревич Орися Володимирівна | Пн. 10.00 – 11.00 Чт. 14.00 – 15.00 |
ДНЗ №9 «Ластівка» | Сергійчук Ірина Олегівна | Вт.9.00 –16.30 Чт.9.00 –16.30 |
ДНЗ№11 «Берізка» | Ткаченко Олена Леонідівна | Вт .9.00-12.00. Чт.-9.00 -13.00 |
ДНЗ №17 «Веселка» | Капля Людмила Анан’євна | Вт. 9.00 – 13.00 Чт.9.00 - 13.00 |
ДНЗ «Первоцвіт» | Лужецька Лілія Анатоліївна | Вт. 9.00 –17.00 Чт.9.00 - 17..00 |
ДНЗ №18 «Ластівка» | Семенюк Тетяна Миколаївна | Вт. 9.00 –13.00 Чт.13.00 -17..00 |
ДНЗ №24 «Світлячок» | Чорниш Ольга Михайлівна | Вт 9.00 -12.00 Чт. 13.00 -17.00. |