«Сармат»

14 жовт. 2019

Сьогодні, 14 жовотя 2019 року, 13 команд закладів освіти м. Ірпеня взяли участь у змаганнях з військового п‘ятиборства «Сармат». Саме у такий спосіб учасники змагань вирішили відзначити свято - День захисника України та День козацтва. А також віддати данину любові та поваги до захисників України, до учасників бойових дій в гарячих точках на Сході України.
Змагання проходили у 5 локаціях, а саме: «стрільба з пневматичної гвинтівки ( положення « коліно»), «стрільба з пневматичної гвинтівки (положення «лежачи»), « стрільба з пневматичного пістолета», розбірка / збірка АК, «смуга перешкод».
Переможцями змагань стали: команда школи 17 - третє місце; команда Ірпінського академічного ліцею - друге місце; команда «ТІНІ» центру творчості дітей та юнацтва - перше місце!
Дякуємо усім учасникам та керівникам команд за неймовірний дух змагань. Зичимо миру в Україні!

Світлина від Управління освіти і науки Ірпінської міської ради.