До уваги батьків дітей дошкільного віку!

4 лип. 2019

Ірпінською міською радою в цьому році планується відкриття комунального закладу дошкільної освіти, що знаходиться за адресою: м.Ірпінь, вул. Курортна 9.

У зв'язку з цим, управлінням освіти і науки Ірпінської міської ради з 10.07.2019 року розпочинається формування черги до даного садочку у паперовому вигляді. Реєстрація заяв буде відбуватися щосереди та щочетверга з 9 до 16 години в управлінні освіти і науки за адресою: м.Ірпінь, вул. Шевченка 3а, каб.5.

Для реєстрації необхідно одному з батьків надати власноруч написану заяву (зразок додається), пред'явити оригінал свідоцтва про народження дитини, надати його копію та копії документів, що підтверджують право на пільги, передбачені чинним законодавством (якщо такі є).

При зарахуванні до дитячого садочка перевага буде надаватись дітям, які відповідно до діючого законодавства України мають пільги для зарахування до закладу дошкільної освіти і тривалий час перебувають в електронній черзі на зарахування до інших ЗДО міста Ірпеня.

Додаткова інформація за тел. (04597) 60768