«Формування культури здоров'я у дітей дошкільного віку»

18 квіт. 2019

18 квітня 2019 року у ДНЗ №9 «Ластівка» смт.Ворзель відбулося методичне об'єднання інструкторів з фізичної культури «Формування культури здоров'я у дітей дошкільного віку».
На заході присутні обговорювали питання доцільності і важливості формування культури здоров'я дітей саме з дошкільного віку. Гості заходу мали змогу підвищити особисту компетентність щодо використання нетрадиційних оздоровлювальних технологій у ДНЗ та обмінятися досвітом про свої методи і форми фізкультурно-оздоровчої роботи в умовах ДНЗ.
Фізінструктор Ольга Миколаївна Саранча показала заняття з фізичної культури «Кошенята» у ІІ молодшій групі з використанням елементів нетрадиційних оздоровлювальних технологій (психогімнастики, танцювальної ритмічної гімнастики та самомасажу).

Світлина від Управління освіти і науки Ірпінської міської ради.