Олімпіада з фізики!

9 груд. 2018
Результати!

Вітаємо переможців міської олімпіади з фізики!

Фізика є однією з природничих наук, за якою майбутнє. Знання фізичних законів, вміння використовувати їх як при розв'язуванні задач, так і в різних життєвих ситуаціях, свою ерудицію, логіку, відмінні знання показали сьогодні учасники ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики. В олімпіаді взяли участь 57 учнів 7-11 класів загальноосвітніх навчальних  закладів Ірпінського регіону

Маємо такі результати:

7 клас

І місце –Гайчук Людмила, учениця Ірпінської  ЗОШ І-ІІІ ст..№17  (учитель : Гайчук Л.С.),

ІІ місце – Карахтанов Микита, учень Ірпінської  ЗОШ І-ІІІ ст..№ 13    (учитель: Давиденко Н.М.)

ІІІ місце – Сітнікова Олена,учениця Ірпінської   СЗОШ І-ІІІ ст..№2   (учитель: Смолій О.М.)  та Сердюк Олександр, учень Ірпінсько НВК «Школа І-ІІ ст. – Коцюбинський гуманітарний ліцей»    (учитель: Марценюк Т.В. )

8 клас

І місце – Карплюк Максим, учень Ірпінського НВК «Іліт-МАН»   (учитель: Лівандовська О.В.)

ІІ місце – Григоренко Ілля, учень Ірпінської  СЗОШ І-ІІІ ст..№12 (учитель:Дереча Ю.М.

ІІІ місце –Яковецький Дмитро, учень Ірпінської  ЗОШ І-ІІІ ст..№ 3    (учитель: Аза В.О.)

9 клас

І місце – Панченко Анастасія, учениця Ірпінської  ЗОШ І-ІІІ ст..№ 17 (учитель : Деревʼянко В.Д.)

ІІ місце – Середа Андрій, учень Ірпінської  СЗОШ І-ІІІ ст..№ 2    (учитель: Логіна В.А.)

ІІІ місце – Комар Анастасія, учениця Ірпінської   СЗОШ І-ІІІ ст..№12   (учитель: Дереча Ю.М.)

10 клас

І місце – Устименко Григорій, учень Ірпінської  ЗОШ І-ІІІ ст..№ 17   (учитель: Деревʼянко В.Д.)

ІІ місце – Литвиненко Артем, учень Ірпінської  ЗОШ І-ІІІ ст..№3    (учитель: Аза В.О.) та Богданенко Станіслав, учень Ірпінської  ЗОШ І-ІІІ ст..№ 14   (учитель:Пономаренко О.М.)

ІІІ місце – Кравчук Нікіта, учень Ірпінської  ЗОШ І-ІІІ ст..№18     (учитель: Яценко Г.В.)

11 клас

І місце – Фрольцев Владислав, учень Ірпінської  ЗОШ І-ІІІ ст..№ 17  (учитель : Деревʼянко В.Д.)

ІІ місце – Легкий Данило, учень Ірпінського НВО «Освіта»     (учитель: Степова Н.О.)

ІІІ місце – Мелешко Ілля, учень Ірпінської   СЗОШ І-ІІІ ст..№ 12  (учитель: Дереча Ю.М.)

Дякуємо адміністрації Ірпінської СЗШ №12 за допомогу в організації та проведенні олімпіади та бажаємо переможцям достойно представити наше місто на обласному етапі!