Олімпіада з правознавства!

8 груд. 2018
Результати!

Сьогодні успішно пройшов  ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства!
8 грудня 2018 року всіх зустрічали в  Ірпінському НВО «ІЛІТ-МАН» . Між собою  змагалися 34 учня  9-11 класів12 закладів загальної середньої освіти міста. За рішенням журі переможцями та призерами стали:

9 клас
І місце –Шевченко Вероніка, учениця Ірпінської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 13  (учитель Ярильченко Н.В.)
ІІ місце – Гузік Олеся, учениця Ірпінської  СЗОШ І-ІІІ ст.№ 2 (учитель Лісовська В.О.)
ІІІ місце – Дідковська Марія, учениця Ірпінської  ЗОШ І-ІІІ ст.№17  (учитель Шпиг В. О.)
10 клас
І місце – Павловська Яна,  учениця  Ірпінського НВК " ЗОШ -КГЛ"  (учитель Дзевульська Т.Я. )
ІІ місце – Власенко Олександр, учень Ірпінської  ЗОШ І-ІІІ ст.№ 13 (учитель Ярильченко Н.В.)
ІІІ місце – Голуб Єва, учениця Ірпінської  ЗОШ І-ІІІ ст.№ 17 (учитель Шпиг В.О.)
11 клас
І місце – Тімашкова Єлизавета,учениця Ірпінської  СЗОШ І-ІІІ ст.№ 12   (учитель Семенко Т.А.)
ІІ місце – Квашук Даніїл,  учень Ірпінської  ЗОШ І-ІІІ ст.№ 13 (учитель Ярильченко Н. В. )
ІІІ місце – Тимченко Лаура, учениця Ірпінської  СЗОШ І-ІІІ ст.№ 2  (учитель Ковтун О.А. )

Загальні місця:
І місце - Ірпінська  ЗОШ І-ІІІ ст.№ 13
ІІ місце - Ірпінська  СЗОШ І-ІІІ ст.№ 2, Ірпінська  ЗОШ І-ІІІ ст.№ 17
ІІІ місце – Ірпінська СЗОШ І-ІІІ ст.№ 12

Дякуємо адміністрації Ірпінського НВО «ІЛІТ-МАН»   за допомогу в організації та проведенні олімпіади та бажаємо переможцям достойно представити наше місто на обласному етапі!