ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЗБІР ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

7 груд. 2018

У період з 05-07 грудня 2018 року в м. Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, відбувся ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЗБІР ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ закладів загальної середньої та позашкільної освіти України на тему:"Права людини", в рамках Всеукраїнського тижня права.
Зібралось близько 85 дітей з усієї України. В складі делегації від Обласної ради дітей Київщини, були: Нагорська Кіра, учениця Ірпінської ЗОШ І-ІІІ ступенів 13; Русін Богдан, учень КЗ "Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів 1"; Куць Валерія, учениця Требухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Броварськогр району КО; координатор делегації Воронкова Ганна, методист ЦТДЮ м. Ірпеня.
Лідери обмінювалися досвідом організації роботи у своїх навчальних закладах, областях та регіонах. Відвідали інтерактивні зустрічі із представниками МОН, ЮНІСЕФ, ГО Ла Старда-Україна", тренінг "Безпечний інтернет та медіа грамотність", пізнавально-патріотичний квест "Пізнаймо Україну". Провели зустріч у колі друзів з нагоди Дня захисника України, дуже емоційну. Спільно розробили пропозиції до Плану роботи Учнівської Ліги України на 2019 рік.