Нова українська школа в Ірпені: від слів до справ!

21 лист. 2018

Учитель – це людина, яка все життя навчається, щоб іти в «ногу з часом». Наші учителі не виключення, навіть під час канікул сумлінно навчалися, щоб сіяти розумне, добре та вічне! Упродовж літніх та осінніх канікул учителі початкових класів закладів загальної середньої освіти Приірпіння, які працюють та працюватимуть в наступному навчальному році за новим Державним стандартом початкової освіти, підвищували кваліфікацію, вчилися практично застосовувати нові педагогічні практики.
За дні плідної творчої співпраці педагоги здобували нові знання та оволодівали навичками, необхідними для роботи в Новій українській школі.
Відповідно до програми підготовки, педагоги вдосконалювали методику роботи у групах та проведення ранкових зустрічей, облаштовували освітнє середовище, формували навчальні центри, училися планувати тематичний день на засадах інтегрованого навчання, удосконалювали професійні навички застосування стратегій критичного мислення та маніпулювання предметами; розглядали нові підходи до оцінювання та освітньої діяльності на засадах педагогіки партнерства, оволодівали методикою використання педагогічної системи LEGO, зокрема, технологій «Шість цеглинок» та «LEGO-system».

Зміни в освіті потрібні нашому суспільству і Ірпінь до цих змін готовий!