Виїзні курси підвищення кваліфікації для вчителів початкової ланки та вихователів закладів дошкільної освіти

20 лист. 2018

Враховуючи надані педагогічним працівникам гарантії на вільний вибір змісту, програм і форм навчання та навчальних установ для підвищення кваліфікації, органам управління освітою спільно з інститутами післядипломної педагогічної освіти для результативної та ефективної організації цього важливого процесу слід більш широко застосовувати зручні для педагогічних працівників форми післядипломної освіти, зокрема, очно-дистанційні, дистанційні, варіативні та інші форми навчання; практикувати виїзні лекції, семінари для вчителів, які працюють у віддалених районах; впроваджувати у ці процеси мультимедійні та комп’ютерні технології. До речі, такі форми організації післядипломної освіти вже застосовуються в Ірпінському регіоні. Вже другий рік поспіль на базі Ірпінської ЗОШ №18 проходять виїзні курси підвищення кваліфікації для вчителів початкової ланки та вихователів закладів дошкільної освіти. Сьогодні, 20 листопада, до уваги слухачів лекції декану факультету підвищення кваліфікації КНЗ «Київський інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» Часнікової О.В. «Розвиток соціальної компоненти та фінансової грамотності дошкільників» та методиста відділу моніторингу якості освіти Винарчук Т.М. щодо розвитку екологічної компетентності молодших школярів. Освітяни Ірпеня щиро вдячні викладачам КНЗ «КОІПОПК» за підтримку саме такої форми післядипломної освіти, сподіваються на подальшу співпрацю в наступному навчальному році.