Олімпіада з інформатики

18 лист. 2018
Результати!

Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики!

Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформатики проводиться з метою розвитку в учнів інтересу до глибокого і всебічного вивчення інформатики. Крім того, олімпіада дає можливість школярам долучитися до реальної науки, навчитися розв'язувати нестандартні завдання, які можуть сформувати мотивацію до більш глибокого вивчення інформатики.

Свою ерудицію, логіку, структурне  мислення, знання мов програмування та вміння з ними працювати показали сьогодні 48 учнів з 12 закладів загальної середньої освіти міста Ірпеня та селищ Ворзеля, Гостомеля та Коцюбинського.  Маємо такі результати:

8 клас

І місце – Білоус Антон, учень Ірпінської  ЗОШ І-ІІІ ст..№3  (учитель : Бондарчук Т.П.)

ІІ місце – Гулуа Тимур, учень Ірпінської  СЗОШ І-ІІІ ст..№ 2  (учитель: Андрієвський Р.П.)

ІІІ місце – Карплюк Максим, учень Ірпінського НВК «ІЛІТ – МАН»  (учитель: Нечипорук І.М.)

9 клас

І місце – Король Гліб, учень Ірпінського НВК «ІЛІТ – МАН» (учитель: Нечипорук І.М.)

ІІ місце – Кучер Володимир, учень Ірпінської  СЗОШ І-ІІІ ст..№2 (учитель:Андрієвський Р.П.)

ІІІ місце – Моргулець Віктор, учень Ірпінської  СЗОШ І-ІІІ ст..№12     (учитель: Нагорна С.В.)

10 клас

І місце – Устименко Григорій,  учень Ірпінської  ЗОШ І-ІІІ ст..№ 17   (учитель: Устименко О.Б.)

ІІ місце – Сметюхов Сергій, учень Ірпінської  СЗОШ І-ІІІ ст..№ 12   (учитель:Нагорна С.В.)

ІІІ місце – Недашківський Данило, учень Ірпінського НВК «ІЛІТ – МАН»  (учитель: Нечипорук І.М.)

11 клас

І місце – Береза Дмитро, учень Ірпінської  ЗОШ І-ІІІ ст..№ 13   (учитель: Овсієнко Л.М.)

ІІ місце –Соколюк Роман,  учень Ірпінської  ЗОШ І-ІІІ ст..№ 17 (учитель: Устименко О.Б.)

ІІІ місце – Литвиненко Артем, учень Ірпінської  ЗОШ І-ІІІ ст..№ 3   (учитель: Бондарчук Т.П.)

Дякуємо адміністрації Ірпінської СЗОШ №2 за допомогу в організації та проведенні олімпіади та бажаємо переможцям достойно представити наше місто на обласному етапі!