«Сучасні технології навчання дітей з порушеннями зору: використання в роботі вчителя ІКТ та аудіодискрипції»

15 жовт. 2018
Семінар

10 -12 жовтня 2018 року представник Інклюзивно-ресурсного центру Ірпінської міської ради, Діна Борисівна Тимошенко-Ушакова, приймала участь  у Міжнародному науково-практичному семінарі «Сучасні технології навчання дітей з порушеннями зору: використання в роботі вчителя ІКТ та аудіодискрипції», який відбувався на базі НРЦ «Левеня».

Під час заходу директор ІРЦ ІМР перейняла досвід не тільки українських колег, а й гостей з міста Лодзь (Польща).

Діна Борисівна ознайомилася з теоретичними засадами адаптації оточення до потреб слабозорої дитини, питаннями організації комплексної допомоги дітям з порушеннями зору та про  використання сучасних інформаційних технологій в роботі з дітьми.

Досвід,  наробки, досягнення НРЦ «Левеня» та польських колег стануть в пригоді у діяльності Інклюзивно-ресурсного центру Ірпінської міської ради.