Нарада керівників закладів загальної середньої освіти міста

15 серп. 2018

14 серпня 2018 року відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти міста.
У ході наради обговорювалися питання підготовки закладів до роботи у новому навчальному році саме:
- формування оптимальної мережі закладів освіти міста ;
- структура 2018-2019 н.р. та режим роботи закладів;
- стан готовності закладів до реалізації Концепції «Нова українська школа»;
- формування навчальних планів на 2018-2019 н.р.;
- функціонування та робота інклюзивно-ресурсного центру. Організація інклюзивного навчання та індивідуальної форми навчання для дітей з особливими потребами;
- стан матеріально-технічного та кадрового забезпечення закладів;
- проведення міських методичних об’єднань для вчителів міста та організація роботи локацій серпневої стратегічної сесії педагогічних працівників міста;
- стан забезпечення учнів підручниками на 2018-2019 н.р.;
Із зазначених питань інформували начальник управління освіти і науки Білорус О.А.. директор НМЦ Лошицька О.Л., головний спеціаліст управління Ковтун О.А., методист Зубенко О.В., директори ЗЗСО.

За результатами наради керівникам закладів освіти дано доручення щодо своєчасного завершення організаційних питань для початку роботи у новому 2018-2019 навчальному році.