776 учнів Ірпінських закладів освіти отримали свідоцтво про базову загальну середню освіту

15 черв. 2018
Освіта

Дев’ять років у школі – це шлях від перших літер у букварі до пізнання законів життя, всього того, що надбало людство за довгий період свого розвитку. 15 червня 2018 року 776 учнів Ірпінських закладів освіти отримали перший шкільний документ – свідоцтво про базову загальну середню освіту . 26 випускників закінчили школу на високий рівень і отримали свідоцтво з відзнакою. Позаду державна підсумкова атестація,а попереду - новий етап життя з новими злетами та досягненнями. Ірпінська міська рада, Управління освіти і науки щиро вітають випускників, педагогів та батьків зі святом. Дітям -натхнення та наполегливості на шляху саморозвитку та самовдосконалення! Щасливої долі, незабутніх миттєвостей життя, справжніх відкриттів і перемог!