Нарада керівників загальноосвітніх навчальних закладів міста

17 трав. 2018

17 травня 2018 року на базі Ірпінського НВК «ІЛІТ – МАН» відбулася нарада керівників загальноосвітніх навчальних закладів міста. Розглядалися питання організації освітнього простору у закладах загальної середньої освіти відповідно до Методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України, вибір програм та підручників, прийом учнів до 1 класу відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, розроблення проектів освітніх програм та навчальних планів закладів загальної середньої освіти 2018/2019 н.р. з врахуванням рекомендацій МОН України (лист від 20.04.2018 №1/9-254 «Щодо типових освітніх програм для 2-11 класів») та багато інших питань життєдіяльності освітньої системи міста.