«ВЕРНІСАЖ ЛІДЕРСЬКИХ ДОСЯГНЕНЬ»

16 трав. 2018
Конференція

15 травня 2018 року відбулася звітна конференція учнівського самоврядування  м. Ірпеня «ВЕРНІСАЖ ЛІДЕРСЬКИХ ДОСЯГНЕНЬ».

На конференції були присутні  Білорус О.А., начальник управління освіти і науки Ірпінської міської ради; Устич  Ю.П., радник Ірпінського міського голови з питань освіти; голови батьківських комітетів,  координатори самоврядування  навчальних закладів.

В роботу конференції входило: звіти навчальних закладів  про проектну діяльність за ІІ семестр,  звіт голови ради лідерів Віценко Єлизавети, презентація відео флешмобу «читайшевченко» та челенджа «Я маю право».

Спеціаліст управління освіти і науки Панасюк Т.В. подякувала  лідерам та координаторам за плідну працю, відзначила подяками Управління освіти і науки   учнів 11 класів, які звітувалися, як лідери навчальних закладів, востаннє, а саме Хаміну Дарину, ученицю ЗОШ №13, Тавенок Зоряну, ученицю НВК (КГЛ), Віценко Єлизавету, ученицю СЗШ №12.